Frankies

events

frankie's

events

Frankie’s to nie tylko stacjonarne lokale. Nasz team organizuje również eventy, na których przygotowujemy, bądź dowozimy soki, koktajle, sałatki oraz inne przekąski. Poza naszym standardowym menu serwujemy także tacki owocowo – warzywne, koreczki, degustacyjne mini sałatki owocowe i wiele innych zdrowych smakołyków, przygotowywanych na specjalne zamówienie. Współpracujemy z wieloma firmami, które odwiedzamy z okazji różnych okoliczności. Uczestniczymy również w wydarzeniach sportowych oraz rożnego rodzaju festiwalach. Jeśli chciałbyś abyśmy pojawili się na organizowanym przez Ciebie evencie lub odwiedzili Twoją firmę – zgłoś się do nas. Dotychczas współpracowaliśmy z takimi firmami jak:

Hasta La Vista, Survival Race, Euro-sporting, Mc Kinsey, Bright One, Money.pl, Catlin, Axiom, AON, Luxoft, Multievent, Speedfly, Zona71.

Serdecznie informuję, że współpraca z Państwem podczas naszego młodzieżowego turnieju piłkarskiego Wrocław Trophy przebiegła bardzo dobrze, a korzyści naszej współpracy poczuły dzieci uczestniczące na turnieju, które mogły delektować się oraz kosztować pyszne i pełnowartościowe soki FRANKIES.

Soki Państwa produkcji są naprawdę bardzo pożywne i co najważniejsze smaczne, dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam Państwa produkty wszystkim gościom Państwa restauracji

Mateusz Zieliński of Euro-Sportring

Frankie’s jest naszym partnerem i zawsze jest obecny na naszych wydarzeniach. Ich koktajle i soki uzupełniają zużyte pokłady energii, skutecznie gaszą pragnienie i wspaniale smakują.

Survival Race

kontakt

Katarzyna Laursen

COO
pr@frankies.pl

Bartłomiej Konieckiewicz

general manager
bartek@frankies.pl

Martin Hofman Laursen

CEO
martinhofman@frankies.pl

Stefano Giacon

CEO
stefanogiacon@frankies.pl

polub nas!